Tradenomit SuomiAreenalla: Pizzaa & Proseccoa

Aikataulu

Alkaa: 23.06.2026 15:00

Loppuu: 23.06.2026 17:00

Osallistumistiedot
Ilmoittautuminen

alkaa: 01.06.2026 00:00
loppuu: 19.06.2026 23:59

Kirjaudu sisään ja ilmoittaudu

Tapahtumapaikka

Trattoria Dante by Galle
Antinkatu 10, 28100 Pori

Näytä kartalla

Lisätiedot

Tradenomit

toimisto@tradenomi.fi

Toivotamme jäsenemme ja yhteistyökumppanimme lämpimästi tervetulleeksi viettämään kanssamme SuomiAreenan avajaispäivää ja 30-vuotisjuhlaamme!

Verkostoitumisen ja kuulumisten vaihtamisten lomassa tarjoamme kuohuvaa ja pizzaa. Voit piipahtaa paikalla kello 15-17 välisenä aikana itsellesi sopivana ajankohtana. Halutessasi voit tuoda tilaisuutemme myös avecin. Tilaisuudessa nostamme maljan 30-vuotisjuhlamme kunniaksi ja avaamme puheiden ja keskustelun kautta vaikuttamistoimintamme 30-vuotista taivalta.

Ohjelmassa klo 15.30 alkaen puheenjohtajamme Jaakko Hyvönen, toiminnanjohtajamme Sari Niemi, valtiosihteeri Kristiina Kokko, järjestöjohtaja Rosa Meriläinen ja edunvalvontajohtaja Ville-Veikko Rantamaula.

Jotta osaamme varata riittävästi tarjottavaa, ilmoitathan tulostasi viimeistään 19.6. mennessä.

Huomioithan että tapahtumassa on rajallinen määrä paikkoja.

Kirjaudu sisään ja ilmoittaudu